PicTrove 2 Pro

iPhone ve iPad için Fotoğraf Arama - Paylaşım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14.4 MB
  • Version 2.2
  • Dil TR / EN
  • Firma Traversient Inc.
PicTrove 2 Pro, iPhone ve iPad cihazlarınız için geliştirilmiş bir internet üzerinden fotoğraf arama ve paylaşım uygulamasıdır. Uygulama sayesinde Google, Bing, Flickr, 500px ve Twitter gibi servisler üzerinden en iyi fotoğrafları bulabilirsiniz.

PicTrove 2 Pro, iPhone ve iPad cihazlarınız için geliştirilmiş bir internet üzerinden fotoğraf arama ve paylaşım uygulamasıdır. Uygulama sayesinde Google, Bing, Flickr, 500px ve Twitter gibi servisler üzerindeki en iyi fotoğrafları bulabilirsiniz.

İnternet üzerindeki en iyi ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafları aramak için kullanabileceğiniz uygulama maksimum verimlilik için yan yana düzenlenmil birden fazla internet servislerinde yer alan fotoğraflara göz atmanıza imkan tanıyor.

En yüksek kalitedeki fotoğrafları bularak cihazınıza kayıt etmenizi sağlayan uygulama arama sorgusu özelleştirme özelliği sayesinde, aradığınız fotoğrafları anahtar kelimelere bağlı olarak bulabildiği gibi tam istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlıyor.

Safari internet tarayıcısıyla uyumlu bir şekilde çalışabilen uygulama arama yapmanın dışında, belirlediğiniz URL üzerinden ulaşacağınız web sitelerindeki fotoğrafları da görmenizi sağlıyor. Bulduğunuz fotoğrafları otomatik slayt gösterisi moduyla görüntülemenize ve bu fotoğraflara geçiş efektleri ekleyerek kendi slaytlarınızı hazırlamanıza da imkan tanıyor.

Hareketli GIF, AirPlay yansıtma ile harici ekrana bağlanma, büyük ekran TV'ye görüntü aktarma, klavye desteği, donanım kontrolörü, arama kaydetme, kaydedilen aramaları ya da fotoğrafları şifreleyerek meraklı gözlerden saklayabilme, fotoğrafları tam ekran görüntüleme ve fotoğraf düzenleme gibi özellikleri bulabileceğiniz PicTrove 2 Pro, App Store'da 4.99 dolar fiyat etiketine sahiptir.

Daha Fazla Göster
PicTrove 2 Pro indir